comment-avatar
Aleksander 'Joul Bex' Meloch
Dawid Kwiatkowski zostaje kurierem! Jeśli będziecie mieli szczęście to może właśnie wasz bilet dostarczy Wam osobiście?

Dawid Kwiatkowski rusza z ciekawą akcją! Trwa sprzedaż biletów na przyszłoroczną trasę koncertową “Pop Romantyk” – jeśli będziecie mieli trochę szczęścia to zamówiony teraz bilet może Wam dostarczyć sam Dawid! Jakie są warunki akcji?

Dawid Kwiatkowski dostarczy bilet osobiście

Pop Romantyk

materiał promocyjny “Pop Romantyk”

Akcja rozpoczęła się 20 listopada nieco po godzinie 15:00. Jeśli zamówicie bilet na koncert “Pop Romantykmaksymalnie do jutra do godziny 10:00 to macie szansę, że bilet dostarczy Wam sam Dawid osobiście.

Warunkiem jest zamówienie biletu na koncert na stronie popromantyk.pl – jeśli zrobicie to dzisiaj lub jutro do godziny 10:00 i będziecie mieli trochę szczęścia to może właśnie do Waszych drzwi zapuka Dawid (albo odwiedzi Was w szkole lub pracy).

Dość ważnym warunkiem jest konieczność zaznaczenia wszystkich zgód marketingowych podczas składania zamówienia, zatem upewnijcie się, że zaznaczycie wszystkie, również opcjonalne zgody podczas składania zamówienia.

O akcji piosenkarz poinformował dzisiaj na Instagramie:

Od teraz do jutra do godziny 10:00 każdy, kto kupi bilet i zaznaczy wszystkie zgody (!!!) przy jego kupowaniu, zamiast kuriera, może w drzwiach zobaczyć mnie. I nie martw się, że będziesz w pracy. Zadzwonię godzinę wcześniej, najwyżej przyjadę do roboty. A co.


Kiedy premiera płyty “Pop Romantyk”?

Akcja jest częścią promocji trasy koncertowej, która odbędzie się w przyszłym roku. W jej ramach odbędą się koncerty piosenkarza w największych polskich miastach.

Trasa będzie promowała nową płytę artysty, której data premiery nie jest jeszcze znana – ma ona się ukazać jeszcze przed pierwszym koncertem, który zaplanowany jest na 23 lutego 2024 we Wrocławiu. Krążek powinien zatem trafić do fanów na przestrzeni najbliższych 3 miesięcy – na ten moment bardziej prawdopodobny wydaje się początek przyszłego roku.

Nową płytę promuje singiel “Taki jak Ty“:

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski to piosenkarz zwany na początku swojej kariery polskim Justinem Bieberem. Na swoim koncie ma już 7 albumów studyjnych za które zgarnął jedną platynę oraz dwa wyróżnienia w postaci złotej płyty.

Nadchodzący album będzie pierwszym od około dwóch lat – ostatnią jego płytą był krążek “Dawid Kwiatkowski“, który ukazał się w 2021 roku.

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: materiał promocyjny "Pop Romantyk"