comment-avatar
Aleksander 'Joul Bex' Meloch
"Do gwiazd" to nowa piosenka w której zaśpiewa Carla Fernandes i Oskar Cyms w duecie! To kolejny utwór promujący Akademię Pana Kleksa.

Już 5 stycznia ukaże się nowa piosenka z filmu “Akademia Pana Kleksa” – nowy utwór nagrali wspólnie Carla Fernandes i Oskar Cyms, piosenka nosi tytuł “Do gwiazd“.Carla Fernandes – nowa piosenka z Oskarem Cymsem

Utwór “Do gwiazd” usłyszymy już jutro, 5 stycznia – piosenka będzie miała swoją radiową premierę w Radiu Eska o godzinie 8:50, a następnie w pozostałych stacjach radiowych w ciągu dnia:

Radio Eska – 8:50
RMF FM – po 10:00
Radio ZET – po 19:00
SuperNova – po 19:00

Kilka dni temu Oskar Cyms zapowiedział na swoim Instagramie piosenkę w duecie i zaprosił fanów do zgadywania kto jest drugą osobą zaangażowaną w utwór. Nie było to zbyt trudne zadanie – większość fanów była niemal pewna, że jest to Carla Fernandes.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CARLA FERNANDES (@c_frn)

“Do gwiazd” kolejnym utworem z Kleksa

Piosenka jest kolejnym utworem, który promuje film “Akademia Pana Kleksa“, który właśnie 5 stycznia trafi do polskich kin. Wcześniej poznaliśmy już singiel “Całkiem nowa bajka który wspólnie stworzyli m. in. Mrozu, Brodka, Ralph Kamiński i Artur Rojek oraz utwór “Jestem twoją bajką” w wykonaniu Sanah.

Na potrzeby filmu powstał jednak cały album – płyta ukazała się 1 grudnia i poza wspomnianymi singlami trafiły na nią utwory wykonane przez topowych polskich artystów – w tym odświeżone aranżacje klasyków z wcześniejszych filmów.

Akademia Pana Kleksa - album

Akademia Pana Kleksa – album

Carla Fernandes

Carla Fernandes to młoda, polska piosenkarka mająca również hiszpańsko-portugalskie korzenie. Tworzy muzykę z gatunku latino pop – na swoim koncie ma EPkę “18” – mini album ukazał się 3 grudnia 2021 roku.

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: fot Piotr Tarasewicz