comment-avatar
Dobromir Meloch
Od ostatniego albumu „Pretty Boy” minęły już dwa lata. Co wiemy o nadchodzącym projekcie polskiego rapera?

White 2115 to jeden z najbardziej popularnych raperów młodego pokolenia, a jego nowa płyta ukaże się już wkrótce. Choć artysta nie ujawnił jeszcze zbyt wielu szczegółów, już teraz można spekulować, czego możemy się spodziewać po jego nadchodzącym projekcie.

white 2115

White 2115, fot. materiały promocyjne


White 2115 nowa płyta 2024 – co wiemy o nadchodzącym projekcie?

Z dostępnych informacji wynika, że White 2115 planuje wydać nową płytę w drugiej połowie roku. Artysta wspominał o intensywnej pracy w studiu oraz o nowych inspiracjach, które miały znaczący wpływ na jego twórczość. Śledząc jego media społecznościowe, można wywnioskować, że projekt jest na zaawansowanym etapie produkcji. Ilość wydanych singli oraz czas, w którym dowiedzieliśmy się o tym, że płyta jest w produkcji, może sugerować, że już tej jesieni album pojawi się w serwisach streamingowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez WHITE 2115 (@2115white)

Mam parę fajnych letniaczkow przygotowanych widzowie – pisze w komentarzach pod swoim postem White2115

W2115* – Tytuł, okładka, tracklista

Nie ma jeszcze potwierdzonego tytułu, okładki ani tracklisty albumu. Poznaliśmy tylko tytuły takich utworów jak „Spadająca gwiazda”, „Offwhite”, „Najmłodszy książę”, oraz „Nawiedzony dom”. Fani czekają również na opublikowanie numeru „1 na 100 feat. Mata” który mieliśmy okazję usłyszeć na tegorocznych Juwenaliach.

Chociaż na ostateczne informacje o nowej płycie rapera musimy jeszcze poczekać, już teraz można przypuszczać, że artysta przygotowuje coś wyjątkowego. Jego dotychczasowa twórczość i rosnąca popularność pozwalają wierzyć, że nadchodzący album będzie kolejnym krokiem w jego karierze, który umocni jego pozycję na polskiej scenie muzycznej.

White 2115 – o artyście

White 2115, właściwie Sebastian Czekaj, to polski raper i wokalista urodzony w 1996 roku w Warszawie. Swoją karierę rozpoczął w 2015 roku, zdobywając popularność dzięki unikalnemu stylowi i szczerym tekstom. Wydał albumy takie jak: “Rockstar” (2018), “Młody Książę” (2019) i “Pretty Boy” (2022), które osiągnęły znaczący sukces na polskiej scenie hip-hopowej.

Udostępnij na:

Tagi: , ,
Zdjęcie w nagłówku: White 2115, fot. materiały promocyjne