comment-avatar
Dobromir Meloch
Od premiery Małomiasteczkowego minęło już blisko 5 lat, a album w tym czasie zdążył pokryć się podwójnym diamentem i zyskać miano jednego z najlepszych polskich albumów ostatnich lat

Jak do tej pory, ukazały się dwa single zwiastujące czwarty album muzyka. Pierwszym z nich był POST który trafił na streamingi dokładnie 24 czerwca 2022 roku. Tego samego dnia, rozpoczęła się również sprzedaż biletów na POSTProdukcja Tour.


Często wydaje się nam, że nasz punkt widzenia to jedyny słuszny punkt. Tworząc POST chciałem przypomnieć starą jak świat maksymę, że jeśli chcemy zmieniać świat na lepsze, to warto najpierw popracować nad sobą – pisał o swoim utworze Dawid

Po średnio przyjętym pierwszym singlu fani czekali na kolejne utwory które pojawić się miały na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy. Niestety, od tamtej pory pojawiła się tylko jedna piosenka Let You Down którą Podsiadło stworzył na potrzeby serialu Cyberpunk: Edgerunners. Warto zaznaczyć że utwór nie ma żadnego powiązania z “Latami Dwudziestymi”.

Artysta w końcu zabrał głos i jego drugi singiel “To co masz ty!” pojawił się dzisiaj we wszystkich serwisach streamingowych.

Nowy utwór zapowiada długo wyczekiwany album “Lata Dwudzieste” który ukaże się jeszcze w tym miesiącu a dokładniej w piątek 21 października.


Lata XX-te to moje pierwsze dziesięć lat innego życia. Innego od pierwszych dwudziestu. To także nabranie powietrza do płuc przed zbliżającą się trzydziestką i zderzenie się z moim nastoletnim wyobrażeniem o tym, kim wtedy będę – mówi wokalista.


Jeśli chodzi o liczby to „Lata Dwudzieste” są moim czwartym albumem studyjnym. Wydawane chwilę przed dziesiątą rocznicą działalności. Na moment przed moją trzydziestką. Ale to też pierwszy album, który wydajemy pod własnym szyldem. Pur Pur. Ale to także być może ostatnie lata dwudzieste naszej cywilizacji. Poprzednim razem, na osi czasu najtragiczniejsze wydarzenia w naszej historii (jeśli chodzi o to, co człowiek może zrobić drugiemu człowiekowi) były jeszcze przed nami. Mam wrażenie, że scenariusz na najbliższe lata, na poziomie szkicu, wygląda podobnie. Oprócz tego, że walczymy ze sobą, to postanowiliśmy kompletnie ignorować środowisko, w którym bawimy się w garnitury i ustawy. Oby to były tylko chmury na horyzoncie, ale ja nie lubię myśleć o tym, co czeka nas w najbliższej przyszłości.Wachlarz emocji, który towarzyszył mi podczas pracy nad albumem był bardzo szeroki, ale w ogólnym odbiorze sama płyta wydaje mi się całkiem taneczna i bardzo przebojowa. Chyba najbardziej z dotychczasowych – dodaje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

Obecnie Dawid wraz z zespołem przygotowuje się do trasy koncertowej. PostProdukcja Tour rusza już 30 października i obejmuje dziewięć koncertów, na których zostanie zaprezentowany nowy materiał. „Lata Dwudzieste”, trasa koncertowa oraz współprodukcja filmu to nie jedyne projekty, w których uczestniczył ostatnio artysta.

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: Daniel Jaroszek