comment-avatar
Dobromir Meloch
Drugi studyjny album zespołu będzie nosić tytuł „Lost In Translation” i ukaże się w piątek 23 czerwca 2023 roku nakładem Capitol Records/Universal Music Canada.

Zespół już jakiś czas temu (12 stycznia) za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zdradził szczegóły nadchodzącego wydawnictwa. Ogłoszeniu towarzyszyła również premiera singla „Throwback Tears” który wnosi świeże spojrzenie na piosenki o dawnych związkach.

MAYBE zawsze będzie naszym nastoletnim pamiętnikiem, naszą historią dorastania, naszą pierwszą miłością i pierwszą płytą. Nasz drugi album studyjny Lost In Translation ukazuje poszukiwania młodych ludzi, którzy w połowie lat dwudziestych zadają sobie pytanie, kim są i co jest dla nich ważne. – wyjaśnia lider zespołu.

„Lost In Translation” to kontynuacja debiutanckiego albumu Valley MAYBE” wydanego w 2019 roku. Nadchodzące wydawnictwo przedstawia ewolucję zespołu w ciągu ostatnich czterech lat, zarówno dźwiękową, jak i emocjonalną.

Na obecną chwilę nie znamy szczegółowej tracklisty albumu. Prawdopodobne jest jednak to że znajdą się na niej single „Throwback Tears”, „The Problem Song” oraz „CHAMPAGNE”.

Valley – Lost in Translation / okładka albumu

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: Valley - Lost in Translation / okładka albumu