comment-avatar
Dobromir Meloch
„Kryzys tożsamości” to pierwszy utwór WRONY od czasu świetnie przyjętego debiutanckiego albumu „Sen o smaku lukrecji” wydanego w 2021 roku.

Nowy kawałek to mieszanka wybuchowa – emocjonalny tekst o “chorej głowie” połączony z elektroniczną produkcją czerpiącą garściami z punkowej duszy WRONY.

kryzys tożsamości raz dół, raz mania wielkości co ja mam w tej głowie poturbowanej i chorej, kryzys tożsamości wieczna wojna i kości co tam jest w tej bani jak mam to sama naprawić – śpiewa artystka

Singiel jest zapowiedzią nowej ery i zupełnie nowego wydawnictwa, z którego materiał będzie można usłyszeć już za kilka tygodni na wiosennej trasie koncertowej w 7 dużych miastach w Polsce.

anto9 & WRONA tour 2023

anto9 i WRONA łączą muzyczne siły i ruszają w pierwszą oficjalną trasę koncertową po Polsce. Obie artystki, inspirujące się powrotem do punkowych brzmień, zapewnią wydarzenie pełne energii, młodzieńczego buntu i bezkompromisowej postawy w siedmiu dużych polskich miastach. Sprzedaż biletów już trwa.


BILETY KUPISZ TUTAJ

Warszawa
Łódź
Poznań
Wrocław
Katowice
Rzeszów
Kraków


WRONA

Wokalistka, autorka tekstów, instrumentalistka i producentka z Krakowa. Wyróżniona w Jarocińskich Rytmach Młodych oraz laureatka konkursu “Wydaj płytę z Będzie Głośno” organizowanego przez Radio Czwórka.

Social Media artystki:

Instagram
Facebook
TikTok
YouTube
Spotify

Udostępnij na: