comment-avatar
Dobromir Meloch
Weronika Sowa, znana szerszej publiczności jako Wersow, zapowiedziała właśnie premierę swojego debiutanckiego albumu “Wersow Store”. Na płycie nie zabraknie głośnych nazwisk.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż debiutanckiego albumu Wersow. Płyta “Wersow Store” zawierać będzie 15 utworów, nad którymi artystka pracowała przez ostatni rok.

“Wersow Store” – kiedy płyta?

W sieci nie pojawiła się jeszcze dokładna data premiery nowej płyty. Możemy jednak przypuszczać że “Wersow Store” ukaże się na początku grudnia. Przedsprzedaż potrwa od 17 do 30 listopada 2023 roku, a wysyłka zamówień planowana jest na 4 grudnia. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że płyta będzie dostępna w serwisach streamingowych około 7-8 grudnia.


BOX PREZENTOWY WERSOW STORE

Oprócz standardowej wersji płyty, w preorderze możemy zamówić również kolekcjonerski box dla najwierniejszych fanów. W jego skład wchodzą m.in:

Koszulka z dużą grafiką na froncie nawiązującą stylistyką do komunikacji wizualnej albumu oraz okraszona akcentem w postaci małego nadruku z tyłu na karku

Zestaw 3 pinów umieszczonych na specjalnie zaprojektowanym opakowaniu z grafikami nawiązującymi do albumu

Limitowana wersja albumu WERSOW STORE z odręcznym autografem, w dopracowanym graficznie digipacku wraz z książeczką skrywającą teksty piosenek i wiadomości od Weroniki.

Dodatkowe bonusy w postaci naklejek i odręcznego podpisu Weroniki.

kolekcjonerski box od znanej polskiej influencerki

Za limitowany box będziemy musieli zapłacić 199 zł. Standardowa wersja albumu jest natomiast do zakupienia w cenie 49 zł + 13 zł wysyłka.


“Wersow Store” okładka i tracklista

Na płycie znajdzie się 15 utworów, w tym już dobrze znane słuchaczom hity jak “Konwalie”, “O Północy” czy “Chcesz pobyć sam”, nagrany we współpracy z Oskarem Cymsem. Wśród gości na trackliście nie zabrakło znanych nazwisk, a najbardziej zaskakującym z nich jest Bedoes 2115. Sprawdź oficjalną okładkę i tracklistę płyty “Wersow Store” poniżej!

wersow wersow store

okładka albumu Wersow – “Wersow Store”

Tracklista:

1.Intro
2. Nie wypada
3. Konwalie
4. Czasoprzestrzeń
5. 47 Piętro
6. Piętrowe łóżko feat. Michu Kontrabas
7. Na ekranie
8. Kawa na wynos feat. Bedoes 2115
9. Jak tu jest
10. Chcesz pobyć sam feat. Oskar Cyms
11. O północy
12. Taka sama feat. Friz
13. Ten jeden moment
14. (Nie)widzialni feat. Qry
15. Outro

Wersow On Tour

Wraz z zapowiedzią Weronika ogłosiła trasę koncertową. Wersow On Tour rozpocznie koncert w Katowicach który zaplanowany jest na 7 kwietnia. Poniżej przedstawiamy wszystkie miasta w których będziecie mieli okazję posłuchać Wersow.


  • 7.04 – Katowice, P23
  • 13.04 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • 14.04 – Poznań, klub Tama
  • 21.04 – Gdański, B90
  • 27.04 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda,
  • 28.09 – Warszawa, klub Progresja.

Bilety można nabyć już teraz na oficjalnej stronie influencerki. Cena jaką musicie zapłacić za miejsce stojące wynosi 148,50 zł, a za możliwość spotkania twojej ukochanej artystki na żywo 477,50 zł w ramach opcji Meet & Greet.

Udostępnij na:

Tagi:
Zdjęcie w nagłówku: okładka albumu Wersow - "Wersow Store"