comment-avatar
Aleksander 'Joul Bex' Meloch
Winyl Kintsugi projektu Kępiński >|< Kowalonek ukaże się niemal cztery miesiące po debiucie albumu w serwisach streamingowych.

Kintsugi” na serwisy streamingowe trafiło w zeszłym roku – miało to miejsce pod koniec listopada, a już wkrótce płyta doczeka się wydania fizycznego. Będzie to winyl na którym “Kintsugi” ukaże się już 14 marca. Właśnie ruszył preorder.

Projekt Kępiński >|< Kowalonek “Kintsugi” – wydanie fizyczne

Trochę przyszło zatem czekać na wydanie fizyczne albumu – od premiery debiutanckiej płyty duetu minęły już 3 miesiące. Od jakiegoś czasu wiadomo było że płyta ukaże się również na fizycznym nośniku, jednak na szczegóły czekaliśmy aż do dziś.

"Kintsugi" - okładka

“Kintsugi” – okładka

Kintsugi” to bardzo ciekawy projekt – płyta łączy w sobie bowiem muzykę elektroniczną, synth pop, wpływy indie oraz… muzykę klasyczną.

Sam tytuł odnosi się z kolei do “kintsugi” – japońskiej sztuki łączenia potłuczonych elementów z wykorzystaniem metali szlachetnych. Taka też jest płyta duetu Kępiński >|< Kowalonek – powstawała kawałek po kawałku. Artyści zwracają uwagę, że ludzie również są zbudowani z wielu małych fragmentów, a uszkodzenia są często szansą na odnowę:

Wszyscy jesteśmy połączeni, zlepieni z kawałków, skrawków, okruchów. Wszyscy potrzebujemy bliskości, miłości, zrozumienia, potrzebujemy także pewnej ekspresji, możliwości wyrażania się. Łączy nas nieskończenie długa, złota nić, która czułością skleja nas kawałek po kawałku. Złota nić, która po każdym naszym upadku daje nowe życie. Złota nić, która pozwala nam posiadać moc zmiany końca w początek. Życie jest piękne. Jest. To, że jesteśmy na tej planecie jest niczym wygrany los na loterii. Warto być za to wdzięcznym i częściej mówić światu – dziękujęKINTSUGI winyl już w preorderze

Premiera “Kintsugi” na winylu zaplanowana jest na 14 marca 2024. Płytę można zamówić wcześniej w preorderze, który wystartował dzisiaj w sklepie sklepzmuzyka.pl. Jak prezentuje się wydanie?

Kępiński >|< Kowalonek szykuje Kintsugi na winylu - preorder trwa

Kępiński >|< Kowalonek szykuje Kintsugi na winylu – preorder trwa

Przede wszystkim postawiono na klasyczny, czarny kolor. Ustalona cena to 109 zł. Ciekawym dodatkiem jest token NFT, który zostanie dołączony do każdego zamówienia złożonego w przedsprzedaży. Duet rozdawał już wcześniej tokeny NFT swoim fanom – uczestnicy jednego z ich koncertów otrzymali token, który dawał dostęp do specjalnego, ekskluzywnego nagrania.

Przedsprzedaż winylowego wydania “Kintsugi” prowadzona jest w sklepie sklepzmuzyka.pl.KINTSUGI tracklista

Strona A:
1 100 Pytań Do feat. Mery Spolsky
2 Nic Się Nie Stało
3 Planety feat. Paulina Gałązka
4 Amen

Strona B:
5 Kintsugi feat. Sarsa
6 Dolina Łez feat. Novika
7 Kochanie
8 Czwarta Ściana
9 Noc

Kępiński & Kowalonek - Sarsa

Duet Kępiński & Kowalonek – Sarsa z gościnnym występem na “Kintsugi”, fot. Bartosz Mieloch, materiały prasowe Kayax

Mery Spolsky i Sarsa wśród gości

Na “Kintsugi” nie zabrakło miejsca dla ciekawych gości. Duet Kępiński >|< Kowalonek do współpracy zaprosił m. in. Mery Spolsky, czy Sarsę, która wystąpiła w tytułowym singlu z płyty:

Źródła:

Kępiński >|< kowalonek na winylu! wystartowała przedsprzedaż – [dostęp 27.02.2024, 16:08]

Udostępnij na:

Tagi:
Zdjęcie w nagłówku: Kępiński >|< Kowalonek szykuje Kintsugi na winylu - preorder trwa