comment-avatar
Dobromir Meloch
Guzior powraca po kilku latach nieobecności. Do sieci trafiła zapowiedź albumu oraz pierwszy singiel nagrany we współpracy z Kubanem.

Guzior ogłosił właśnie, że jego czwarty solowy album „G” ukaże się w piątek, 24 maja 2024 roku. Do sieci trafił również nowy singiel „HILL BOMB” z gościnnym udziałem Kubana. Co wiemy o nadchodzącym wydawnictwie? Oto kilka informacji które udało nam się znaleźć w sieci.

Guzior, kadr z teledysku „HILL BOMB”


Guzior powraca z nowym singlem i preorderem płyty „G”

Przez blisko dekadę swojej kariery Guzior zdążył przyzwyczaić słuchaczy, że za każdym razem, gdy znika z radaru, powraca z materiałem, którym wymazuje wszystkie znaki zapytania powstałe w okresie nieobecności.

„G” to czwarty solowy album Guziora złożony z kilkunastu nowych utworów powstałych w ciągu minionych trzech lat. Lista utworów i gości liczy sobie najwięcej pozycji ze wszystkich dotychczasowych albumów artysty – pojawiają się na niej także postaci, z którymi raper jeszcze nie współpracował. Sam główny bohater daje się poznać słuchaczom z nieco innej perspektywy. Jedno pozostaje niezmienne, z charyzmą i lekką nutą arogancji wypluwa z siebie bezkompromisowe linijki przepełnione porównaniami i follow-up’ami.

Przedsprzedaż

To pierwsze w pełni solowe wydawnictwo labelu EVILTWIN. Już teraz możliwe jest zamówienie płyty w przedsprzedaży na stronie winylownia.pl. Edycja limitowana zawiera zmienioną poligrafię, wlepki oraz dostęp do niepublikowanych materiałów.

guzior g okładka

oficjalna okładka albumu Guzior – „G”

Projekt graficzny albumu wyszedł spod rąk OSOM Studios; z kolei autorem zdjęć, w tym zdjęcia okładkowego, jest Karol Grygoruk.


O artyście

Guzior to jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się polskich raperów – mowa oczywiście o liczbie sprzedanych egzemplarzy albumów. Jego ostatnie wydawnictwo, wydana pod koniec 2020 roku „Pleśń”, pokryło się diamentem, a promujące go single zyskały kilkudziesięciomilionowe wyświetlenia.

Udostępnij na:

Tagi: ,
Zdjęcie w nagłówku: Guzior, fot. materiały promocyjne