comment-avatar
Dobromir Meloch
Finalistka drugiej edycji The Voice Kids i zwyciężczyni 17. finału Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci powraca z nowym materiałem.

Viki Gabor zapowiada swój trzeci album studyjny „Terminal 3”, który ukaże się w piątek, 21 czerwca 2024 roku. Płyta będzie zawierać zarówno utwory w języku polskim, jak i angielskim, co odzwierciedla międzynarodowe aspiracje młodej artystki.

viki gabor 2024

Viki Gabor, fot. materiały promocyjne


Viki Gabor zapowiada Terminal 3

„Terminal 3” to trzeci studyjny album Viki Gabor i nowa muzyczna przestrzeń artystki, w którą zabiera słuchaczy w najdalsze zakątki świata. Sama jest nomadką, która odważnie czerpie z wielu kultur – zarówno tych, które towarzyszą jej od najmłodszych lat, jak i tych, które poznaje, podróżując i grając koncerty. Niemal cały czas jest w trasie, między Krakowem a Warszawą, między Berlinem a Londynem, a lotnisko i samochód managerów to jej drugie domy. Rodzina, praca i znajomi są w innych miejscach na ziemi, do każdego z tych miejsc czuje pewne przywiązanie.

Na trzecim albumie słyszymy szesnastoletnią Viki, która po prostu robi to co ją uskrzydla. Ludzie próbują podcinać Viki skrzydła swoimi komentarzami, szufladkować ją muzycznie i wizerunkowo. Viki jednak to ignoruje, odrzuca i z dystansem do nich odlatuje w kolejne miejsca. Będąc ponad to wszystko, co dzieje się w internecie.


Okładka i tracklista

Nowa płyta to efekt współpracy ze znakomitymi artystami: Bhavem – brytyjskim producentem, który ma na koncie współpracę m.in. z Beyonce, Ritą Orą i Justinem Bieberem. Płytę, razem z Viki, współtworzyli także DJ Katch, Margaret i KaCeZet. Artystka podzieliła się ze swoimi fanami okładką oraz tracklistą:

terminal 3 okładka

okładka albumu Terminal 3

Tracklista:

1. Wizja
2. Daj mi znak
3. Kiss And Fly
4. My Love
5. GPS
6. Nie mieszaj
7. Answerphone
8. Girl Like Me
9. Nie wiadomo
10. Stop Playing Games

Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży.

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: fot. materiały promocyjne