comment-avatar
Dobromir Meloch
Nadchodzi Polon! Rapowy duet kazał czekać swoim fanom blisko 7 lat na drugą część albumu. Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego wydawnictwa.

Białas i Lanek zapowiadają długo wyczekiwany „POLONN”, który ukaże się w piątek, 28 czerwca 2024 roku. Płyta będzie kontynuacją kultowego albumu „POLON” wydanego w 2017 roku.

białas lanek polonn

kadr z teledysku Białas/Lanek – “Polonn”


Białas i Lanek – ruszył preorder płyty POLONN

POLONN to wyczekiwany od niemal 7 lat album Białasa i Lanka, który jest kontynuacją kultowego albumu POLON. Już teraz możecie zamówić go w preorderze na sbmstore.pl. Okładka oraz tracklista nowej płyty prezentuje się następująco:

białas lanek polonn

okładka płyty POLONN

TRACKLISTA:

1. WYJŚCIE Z POPU
2. GODZILLA FREAKSTYLE
3. INTRO
4. DZIECKO CIENIA
5. NIEBIESKI DOM
6. SEN W WARSZAWIE
7. BRAT DEWELOPERA
8. PRAWDZIWY RAP
9. JA MORANT FREAKSTYLE
10. IGA ŚWIĄTEK VS FAGATA
11. W IMIĘ OJCA
12. KONIEC ŚWIATA
13. OSTATNI CZŁOWIEK NA ZIEMI
14. SŁOWIANIN
15. 50 OSÓB W KOLEJCE DO LOUIS
16. NIE BOJĘ SIĘ DUCHÓW

Nowy singiel “SEN O WARSZAWIE”

Wraz z zapowiedzią na kanał SBM na YouTube wleciał nowy kawałek Białasa i Lanka – SEN W WARSZAWIE, czyli rapowa i nostalgiczna podróż Białasa po różnych zakątkach Warszawy, które ukształtowały go jako artystę i człowieka. Teledysk do utworu znajdziecie poniżej:

Kilka słów o POLONie z 2017 roku

Płyta ukazała się w serwisach streamingowych 15 września 2017 roku. “Polon” to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiej hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału – tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Paluch, Sitek, Bedoes oraz wokalistka Zui.

białas lanek polon 2017

okładka płyty “polon” (2017)

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: okładka płyty POLONN