comment-avatar
Dobromir Meloch
Grupa, znana z takich hitów jak „Apologize”, „Counting Stars” i „Secrets”, powraca z szóstym albumem studyjnym w swojej karierze.

One Republic zapowiadają swój szósty album studyjny „Artificial Paradise”, który ukaże się w piątek, 12 lipca 2024 roku. Album zawierać będzie wielkie przeboje, takie jak „I Ain’t Worried” (z ścieżki dźwiękowej do filmu “Top Gun: Maverick”) oraz „I Don’t Wanna Wait” w duecie z Davidem Guettą.

one republic artificial paradise

okładka albumu One Republic – “Artificial Paradise”


„Artificial Paradise” technicznie zaczęło się od piosenki „West Coast”, którą zaczęliśmy pisać w pokoju hotelowym w Nowym Orleanie w 2016 roku. Ta piosenka doprowadziła do serii innych w ciągu ostatnich ośmiu lat, które nie do końca miały sens, ale nadal zbieraliśmy piosenki i pisaliśmy. W różnych pokojach hotelowych i studiach rozsianych po całym świecie. – napisał Ryan Tedder w zapowiedzi płyty.

Płyta dostępna jest już w przedsprzedaży na stronie muzyka.sklep.pl oraz empik.pl.

Tracklista:

1. TBA
2. TBA
3. TBA
4. Mirage (for Assasin’s Creed Mirage)
5. Sunshine
6. I Don’t Wanna Wait (feat. David Guetta)
7. I Ain’t Worried
8. TBA
9. West Coast
10. Nobody (from Kaiju No.8)
11. TBA
12. TBA
13. Runaway
14. TBA
15. TBA


One Republic – o zespole

Liderem OneRepublic jest Ryan Tedder, trzykrotny laureat Grammy, który pisze nie tylko hity dla swojej macierzystej formacji, ale także dla największych światowych gwiazd, w tym m.in. Adele, Taylor Swift, Eda Sheerana, Jonas Brothers, Miley Cyrus i wielu innych. Skład OneRepublic uzupełniają gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, klawiszowiec Brian WIllett, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher. OneRepublic ma ponad 16 mln sprzedanych egzemplarzy płyt na całym świecie i ponad 5 miliardów streamów w Spotify. Jednym z najpopularniejszych albumów jest „Native” z 2014 roku.

Udostępnij na:

Tagi:
Zdjęcie w nagłówku: okładka albumu One Republic - "Artificial Paradise"