comment-avatar
Dobromir Meloch
Australijski piosenkarz i autor tekstów znany głównie ze swojego hitu „Be Alright” powraca z nowym materiałem. Premiera w październiku.

Dean Lewis zapowiada swój trzeci album studyjny „The Epilogue”, który ukaże się w piątek, 18 października 2024 roku. Album zawierać będzie takie utwory jak „Memories”, „All I Ever Wanted” oraz „Trust Me Mate”.

dean lewis nowa płyta the epilogue

Dean Lewis, fot. okładka albumu “The Epilogue”


Chciałem się podzielić tym, co ten utwór dla mnie znaczy. Nie zdawałem sobie sprawy, że jest za późno, dopóki nie dotarłem tam, gdzie myślałem, że muszę być. Myślałem, że w tym miejscu znikną wszystkie moje problemy, odniosę sukces i będę SZCZĘŚLIWY. Ale kiedy tam dotarłem, czułem się bardziej zagubiony niż kiedykolwiek i zrozumiałem, że teraz znacznie trudniej jest znaleźć prawdziwą bliskość… Pomyślałem o tym i zatęskniłem za prostą miłością, którą mi dawała, która była prawdziwa i bez żadnych ukrytych motywów. Byliśmy tylko my dwoje, nie miałem wtedy nic, ale ona wciąż się o mnie troszczyła. – Dean o swoim najnowszym utworze “All I Ever Wanted”

Tracklista “The Epilogue”:

1. Empire
2. All I Ever Wanted
3. Rest (with Sasha Alex Sloan)
4. All Your Lies
5. I Still Do
6. Cold
7. Memories
8. Trust Me Mate
9. Love Of My Life
10. Until The End
11. Clélia‘s Song
12. The Last Bit Of Us

Płyta dostępna jest już w przedsprzedaży na oficjalnej stronie artysty.


Dean Lewis – o artyście

Dean Lewis to australijski piosenkarz i autor tekstów, który zdobył międzynarodową sławę dzięki swojemu hitowi „Waves” z 2016 roku. Jego debiutancki album „A Place We Knew” z 2019 roku przyniósł mu jeszcze większe uznanie, z singlami takimi jak „Be Alright” zdobywającymi czołowe miejsca na listach przebojów. Lewis jest znany z emocjonalnych tekstów i melodyjnych utworów, które często opowiadają o miłości, stracie i osobistych przeżyciach.

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: Okładka albumu Dean Lewis - "The Epilogue"