comment-avatar
Dobromir Meloch
Młody wokalista z Krakowa oraz członek projektu WOW dzieli się ze swoimi fanami nowym singlem oraz szczegółami nadchodzącego wydawnictwa.

W 2023 roku młody wokalista wydał swój pierwszy singiel – „Przypomnieć nas” – który otworzył wyjątkowy rozdział w jego muzycznej przygodzie. Rok później, Wiktor Waligóra zapowiada swój debiutancki album „Czekam na świt”.

wiktor waligóra

Wiktor Waligóra, fot. materiały prasowe


Ruszył preorder długo wyczekiwanej płyty Wiktora Waligóry

Wiktor Waligóra zapowiada swój pierwszy album „Czekam na świt”, która ukaże się już w to lato, a dokładniej w piątek, 23 sierpnia 2024 roku. Będzie to dzień przed występem artysty na finale Męskiego Grania, gdzie fani będą mieli okazję usłyszeć nowe numery w wersji live.

wiktor waligóra czekam na świt okładka

Wiktor Waligóra fot. okładka albumu “Czekam na świt”

Wydawnictwo będzie składało się z 12 utworów, wśród których usłyszymy dobrze już znane hity „Zagrajmy”, „Ikar” oraz „Podróż w czasie”. Oto pozostałe tytuły które znajdą się na płycie:

Tracklista:

1. Potwory
2. Podróż w czasie
3. Insomnia
4. Zagrajmy
5. Kosmos
6. Lizbona
7. Niepewność w sercu zatrzymuje puls
8. Sztorm
9. Świat znów wygrał
10. Ikar
11. anDante
12. Trudno odejść

Płyta dostępna jest już w przedsprzedaży. Kupisz ją tutaj oraz tutaj.


Młody artysta zabiera nas w „Kosmos”

Kosmos” to piąty singiel Wiktora Waligóry w rozpoczętym numerem „Ikar”, pierwszym pełnoprawnym projekcie wydawniczym debiutanta. Mimo młodego wieku Wiktor może pochwalić się już wieloma sukcesami, w tym m.in. dotarciem do 6. miejsca ogólnopolskiego zestawienia najpopularniejszych singli radiowych z „Zagrajmy”. Tym razem ponownie udało mu się stworzyć melodyjny hit, który idealnie wpasowuje się w czas rozpoczynających się wakacji. To jednocześnie ostatnia premiera solowa artysty, który wraz z singlem zapowiada swój debiutancki album.


Wiktor Waligóra – o artyście

Kariera Wiktora Waligóry rozwija się w zawrotnym tempie. Artysta był odkryciem zeszłorocznego Męskiego Grania, gdzie pojawił się w ramach projektu Wodecki Twist i z orkiestrą Miuosha. Nagranie z jego występu obejrzano na kanale festiwalu już ponad trzy miliony razy! Zaledwie rok później pojawia się w line-upie festiwalu z występem solowym, zarówno na otwarciu, jak i zakończeniu trasy. Miejcie na niego oko – w kolejnych latach na pewno będzie o nim głośno!

wiktor waligora

Wiktor Waligóra fot. materiały prasowe

Social media artysty:

Facebook
Instagram
Youtube
TikTok

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: Wiktor Waligóra fot. okładka albumu "Czekam na świt"