comment-avatar
Dobromir Meloch
„Beautifully Ordinary” jest kontynuacją debiutanckiego albumu Tones And I, „Welcome To The Madhouse”, który został wydany w 2021 roku.

Autorka wielkiego hitu „Dance Monkey” zapowiada swój drugi album studyjny „Beautifully Ordinary, który ukaże się w piątek, 2 sierpnia 2024 roku. Wraz z zapowiedzią do sieci trafił kolejny singiel „Dance With Me”.

tones and i beautifully ordinary okładka 2024

Tones and I, fot. okładka albumu “Beautifully Ordinary”


Tones And I rozwiała wątpliwości dotyczące „Dance With Me”, wyjaśniając, że to piosenka o złamanym sercu i desperacji. Refren symbolizuje czekanie w przeszłości na kogoś, kto emocjonalnie już się od nas oddalił. ‘Taniec’ reprezentuje twoje najszczęśliwsze chwile z kimś i pozostawanie w tym momencie w ostatniej desperackiej próbie ponownego nawiązania z nimi kontaktu. To samotna piosenka, ale brzmi wesoło.

“Beautifully Ordinary” jest moim drugim albumem. Nigdy nie dążyłam do konkretnego tematu czy tonu. Każda piosenka to inna opowieść, stworzona na swój własny moment. Niektóre utwory są inspirowane tym samym życiowym doświadczeniem, ale z innej perspektywy. W głównej mierze album jest tym, czym odbiorca go odbiera,” wyjaśnia. “Przewija się w nim podtekst samotności, złamanego serca, desperacji, strachu, wrażliwości i triumfu (ale nie za dużo). Najweselsze piosenki mają najsmutniejsze historie. Nostalgia wydaje się być stałym motywem na całym albumie, chociaż nigdy nie była zamierzona. Podświadomie, myślę, że przeszłość to coś, co naprawdę wpływa na osobę, którą jestem dzisiaj – tak jak jestem pewna, że jest to prawdą dla wielu z nas

Na początku tego roku Tones And I przeszła do historii, ponieważ utwór australijskiej artystki „Dance Monkey” przekroczył trzy miliardy odtworzeń na Spotify. Dzięki temu osiągnięciu Tones And I stała się pierwszą i jedyną artystką, która osiągnęła taki kamień milowy w streamingu, oraz jedną z zaledwie ośmiu artystów, którzy kiedykolwiek przekroczyli trzy miliardy odtworzeń jednego utworu na Spotify.


Tracklista:

1. To Be Loved
2. Lose Someone Like Me
3. I Get High
4. We’ll See Stars
5. Dance With Me
6. Figure It Out
7. Wonderful
8. Raise Me Up
9. Dreaming
10. You Don’t Know Me Like That
11. John Doe
12. Sorrento
13. Need You To Love Me
14. Only One
15. Live Without Your Love
16. Call My Name

Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży na oficjalnej stronie artystki.

Udostępnij na:

Tagi: