comment-avatar
Dobromir Meloch
Zwyciężczyni 10. edycji programu The Voice of Poland dzieli się z fanami ostatnim singlem przed premierą długo wyczekiwanej płyty.

Alicja zapowiada swój pierwszy solowy album „nie wracam, który ukaże się w piątek, 28 sierpnia 2024 roku. Na nadchodzącej płycie znajdziemy niezwykle osobiste teksty, poruszające tematy ważne dla Alicji oraz jej bliskich. Artystka zawarła w nich swoje odważne przemyślenia oraz przeżycia z ostatnich kilkunastu miesięcy.

alicja w co ty grasz promo

Alicja Szemplińska, fot. materiały prasowe


Alicja prezentuje kolejny singiel „w co ty dziś grasz?”

Nowa piosenka, wyprodukowana przez renomowany duet producencki w składzie Marek Piotrowski i Bartek Królik, stanowi zapowiedź jej wyczekiwanego debiutanckiego albumu „nie wracam”, który ukaże się już za tydzień.

“w co ty dziś grasz?” nie tylko pokazuje wokalną wszechstronność Alicji, ale także podkreśla jej zdolność do płynnego łączenia różnych stylów muzycznych. Nowy singiel z nadchodzącego albumu “nie wracam” mocno zapowiada, że jego wydanie okaże się przełomowym krokiem w karierze młodej artystki. Dzięki chwytliwym hookom, współpracy z Hodakiem i świetnej produkcji, “w co ty dziś grasz?” ma szansę stać się letnim przebojem.

alicja nie wracam okładka

fot. okładka albumu Alicja – “nie wracam”

Hodak dodaje utworowi unikalnej dynamiki, jego płynne i rytmiczne wersety doskonale uzupełniają soulowy głos Alicji. Raper, znany ze swoich lirycznych umiejętności i charakterystycznego stylu, wnosi do utworu surową i autentyczną energię, sprawiając, że utwór wyróżnia się spośród innych piosenek.


Alicja – o artystce

Alicja, znana ze swoich potężnych wokali i emocjonalnej interpretacji, zyskała szerokie uznanie po wygranej w dziesiątej edycji “The Voice of Poland” w 2019 roku. Od tego czasu konsekwentnie buduje swoją reputację jako jedna z najbardziej obiecujących młodych artystek w Polsce. Młoda piosenkarka przyznaje, że potrzebowała czasu, aby nabrać odwagi do pokazania siebie taką, jaką jest naprawdę.

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: Alicja fot. okładka albumu "nie wracam"