comment-avatar
Dobromir Meloch
A$AP Rocky ogłosił datę premiery swojego długo zapowiadanego albumu „Don’t Be Dumb”. Ruszył preorder nowego projektu amerykańskiego rapera.

Nowojorski raper A$AP Rocky zapowiada album „Don’t Be Dumb, który trafi na serwisy streamingowe w piątek, 30 sierpnia 2024 roku. Artysta w nowym materiale ukazuje swoją wrażliwość i autentyczność, pokazując, gdzie obecnie jest w swoim życiu.

asap rocky don't be dumb

A$AP Rocky, fot. materiały prasowe

Album jest skończony. Pozostały ostatnie szlify. Nowy materiał to wrażliwy ja, bez filtra, dokładnie w miejscu, w którym teraz jestem – zapowiedział jakiś czas temu Rocky.


A$AP Rocky „Don’t Be Dumb” – data premiery, okładka, tracklista

Płyta „Don’t Be Dumb” ukaże się już w piątek, 30 sierpnia tego roku. Raper potwierdził to oficjalnie za pośrednictwem swoich mediów społęcznościowych. Okładka oraz tracklista jest na obecną chwilę nieznana.

asap rocky don't be dumb

źródło: https://forms.sonymusicfans.com/

Pre-save albumu zrobisz tutaj.

Preorder

Wraz z ogłoszeniem daty premiery, ruszyła przedsprzedaż płyty w ramach której fani mogą zamówić nadchodzący krążek i nie tylko. W ofercie dostępne są też m.in boxy z koszulką, bluzą oraz czapką. Każde zamówienie będzie zawierać ekskluzywne zdjęcia z pokazu mody w Paryżu.

don't be dumb merch

DBD BOX SET 3


A$AP Rocky – o artyście

A$AP Rocky, właściwie Rakim Athelaston Mayers, urodził się 3 października 1988 roku w Nowym Jorku. Jest amerykańskim raperem, piosenkarzem, autorem tekstów, producentem muzycznym oraz aktorem. Zyskał popularność dzięki swojemu debiutanckiemu mixtape’owi “Live. Love. A$AP“, który został wydany w 2011 roku. Jego debiutancki album “Long. Live. A$AP” z 2013 roku zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200.

Na nadchodzącej płycie pojawią się prawdopodobnie takie utwory jak RIOT (Rowdy Pipe’n), Same Problems? oraz D.M.B.

Udostępnij na: