comment-avatar
Dobromir Meloch
Długo wyczekiwany album będzie zwieńczeniem ostatnich 3 lat pracy artysty oraz następcą „Pułapki na motyle” z 2021 roku.

Sobel oficjalnie potwierdził tytuł i datę premiery nowego albumu „W związku z muzyką”. Płyta ukaże się w czwartek, 22 sierpnia 2024 roku, a preorder, według informacji zawartych w krótkim materiale wideo, ma wystartować wkrótce.

sobel w związku z muzyką 2024 muszę to wykrzyczeć

Sobel, fot. materiały promocyjne

W związku z muzyką — Płyta się robi, jesteśmy już coraz bliżej choć znając mnie, to danie doprawiać będę aż do chwili jego wydania. – pisał w kwietniu Szymon


To już oficjalne – Szymon Sobel jest „W związku z muzyką”. Preorder płyty wkrótce

Płyta ma nosić tytuł W związku z muzyką i będzie drugim albumem studyjnym Sobla. Na krążek czekamy już od zeszłego lata, gdy wokalista oficjalnie potwierdził trwające nad nim prace. Dzisiaj za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, Szymon opublikował krótkie wideo w którym rozwiewa wszelkie wątpliwości odnośnie daty premiery oraz tytułu nowego krążka.

Po wszystkich sukcesach i błędach, które doprowadziły do porażki tylko i wyłącznie ja mogłem być swoim mentorem. Ostatnie 3 lata to okres ciężkiej pracy i samorozwoju, który jak szkolny korektor pozwoli mi zasłonić błędy czystą warstwą, na której już razem do końca zapiszemy nową historię. – mówi Sobel

PREORDER – Kiedy przedsprzedaż płyty „W związku z muzyką”?

Artysta nie wskazał jeszcze konkretnej daty rozpoczęcia preorderu najnowszej płyty. W materiale pojawia się informacja „PREORDER WKRÓTCE”, co może oznaczać, że przedsprzedaż „W związku z muzyką” ruszy jeszcze w tym miesiącu, a najpóźniej na początku sierpnia. Warto śledzić oficjalne konto artysty na instagramie oraz stronę internetową https://www.muszetowykrzyczec.pl/.


Tracklista i okładka

Okładka oraz tracklista nowej płyty nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że na albumie pojawią się takie utwory jak Piękni ludzie, Niech Boli, MUSZĘ TO WYKRZYCZEĆ feat. Oki, Sextape feat. Oki oraz „Sierra Papa. Fani spekulują również nad pojawieniem się takich tytułów jak: „Pinky Ringi”, „Mama powtarzała”, „W związku z muzyką” czy „Jeśli to Szansa”.


Sobel – koncerty trasy „MUSZĘ TO WYKRZYCZEĆ” [DATA, MIASTA]

Już jakiś czas temu Sobel opublikował obiecany zwiastun trasy – poznaliśmy też pierwsze miasta i terminy. Sprzedaż otwarta ruszyła w środę 10 kwietnia. Więcej o trasie pisaliśmy tutaj.

27.09 | Warszawa | Torwar
26.10 | Poznań | MTP
31.10 | Wrocław | Hala Stulecia
28.11 | Katowice | Spodek


Sobel – o artyście

Sobel to polski wokalista, kompozytor i tekściarz urodzony w 2001 roku. Popularność przyniosły mu single takie jak „Wyglądasz tak pięknie” oraz „Impreza”, które doprowadziły do wydania cyfrowej EPki pt. Kontrast z hitami takimi jak „Daj mi znać” czy „Presja”. Jego debiutancki album Pułapka na motyle odniósł odniósł ogromny sukces komercyjny, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Album ten bez wątpienia przyniósł Szymonowi jeszcze większą rozpoznawalność i ugruntował jego pozycję na polskiej scenie muzycznej. Jego muzyka inspiruje młode pokolenie i przyciąga uwagę swoim unikalnym stylem.

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: Sobel, fot. materiały promocyjne