#MATA2040 to album Maty, którego oficjalna premiera miała miejsce 16 maja.
Płyta jest bezpośrednio powiązana z wielkim, finałowym koncertem artysty na PGE Narodowym.
Muzycznie album stanowi futurystyczny i bezkompromisowy projekt, będący podsumowaniem jego dotychczasowej drogi.
Na trackliście znajdują się utwory z singlowej kampanii, w tym m.in. „BĘDĘ PREZYDENTEM :)” oraz „sorry, taki jestem ;(”.
Wydawnictwo zamyka ważny rozdział w karierze rapera, będący jego artystycznym manifestem i wizją przyszłości.
Mata najmłodszym raperem na Narodowym! Koncert w 2026 roku, kiedy bilety?
Wczoraj, Mata opublikował grafiki jednoznacznie wskazujące na przesunięcie daty premiery albumu "<33". Nie podano jednak żadnej konkretnej nowej daty, zostawiając fanów w niepewności.
Co nowego w świecie muzyki? Przegląd najważniejszych wydarzeń i informacji z ostatnich dni. (01.03-03.03)
Wczoraj w serwisach streamingowych ukazał się kolejny singiel Maty. W najnowszym utworze „2 IZOTEKI” Mata mówi o problemie braku akceptacji w społeczeństwie, który często spowodowany jest wyglądem zewnętrznym.
Komentarze (0)
Skomentuj