Trzeci album Roxie zatytułowany „Błękit” to zdecydowanie najbardziej dojrzały i osobisty projekt w jej dotychczasowej karierze. Wydawnictwo, promowane singlami „Błękit” „Na Szeroką Wodę” czy “Chciałam Ciebie więcej” w duecie z Whitem 2115 , ukazuje artystkę w nowym, najbardziej autentycznym jak do tej pory wydaniu. Roxie stawia na szczerość emocji i teksty opowiadające o relacjach – nie tylko miłosnych, ale również międzyludzkich i duchowych.
Komentarze (0)
Skomentuj