comment-avatar
Dobromir Meloch
Michał Szpak wrzucił do sieci interesującego posta - coś wydarzy się 25 października. Czyżby Nadwiślański Mrok?

Michał Szpak “Nadwiślański Mrok” to płyta, która miała ukazać się już w listopadzie 2022 roku jednak została przesunięta początkowo na wiosnę, a następnie jesień tego roku.

Michał Szpak zamieścił w swoich mediach społecznościowych interesującą zapowiedź sugerującą, że może w końcu poznamy jakieś konkrety o nowym albumie.


Michał Szpak płyta “Nadwiślański Mrok” – rozpoczęte odliczanie

Artysta wrzucił na swojego Instagrama poniższego posta:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Artysta w poście zwraca uwagę fanów na datę 25 października – coś ważnego ma zostać ogłoszone tego dnia. Prawdopodobnie będzie to coś związanego z płytą “Nadwiślański Mrok”.

Do posta dołączone zostało intrygujące zdjęcie na którym widzimy Michała Szpaka w roli swojego alter ego o imieniu Jowiszja.

Gaja ostatnim singlem

Ostatnim singlem zapowiadającym płytę jest “Gaja” – utwór opublikowano pod koniec sierpnia:

Płyta, która będzie trzecim albumem studyjnym artysty ma być inna niż dotychczasowe – Michał Szpak idzie o krok dalej i określa ją nawet jako swój właściwy debiut – w przeciwieństwie do wcześniejszych płyt jest on tutaj autorem linii melodycznych oraz niektórych tekstów do utworów.

Płyta jest również zapowiadana jako najbardziej nieoczywisty album konceptualny końcówki tego roku. Ma być nowym, ekstremalnym rozdziałem w karierze Michała Szpaka.

Trasa koncertowa “Love is Love”

Warto przypomnieć, że już wkrótce rusza trasa koncertowa artysty – więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Michał Szpak płyta już wkrótce?

Czy 25 października poznamy nowe szczegóły o płycie? A może artysta zaskoczy fanów czymś zupełnie innym? Przekonamy się już za niecały tydzień.

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: okładka singla Gaja Michał Szpak