comment-avatar
Dobromir Meloch
Limitowana ceramika właśnie trafiła do oficjalnego sklepu online polskiego artysty. W kolekcji znajdują się m.in. kolorowe talerze, kubki, a nawet symboliczne naparstki!

To nie pierwszy raz, kiedy unikatowa ceramika Dawida Podsiadło trafia do sprzedaży. Wspólne działania artystów rozpoczęły się od stworzenia przez Malwinę Konopacką talerzy na okładkę singla “Post” oraz fontu i plakatu promujących trasę koncertową “Post Produkcja”.

Współpraca Dawid Podsiadło x Malwina Konopacka

Jak to się wszystko zaczęło? Wróćmy do 2022 roku kiedy powstał serwis obiadowy POST. Ceramika stanowiła kluczowy element identyfikacji wizualnej singla oraz trasy koncertowej Dawida Podsiadło. To był początek współpracy artysty z projektantką i ilustratorką – Malwiną Konopacką.

Rok później, 23 września 2023 roku, miała miejsce premiera ich wspólnej kolekcji podczas Targów Rzeczy Ładnych w Warszawie. Artysta ogłosił wtedy także, że w najbliższym czasie umożliwi fanom składanie zamówień online. Podkreślił, również że przedmioty znajdują się obecnie w fazie produkcji, oraz dotrą do kupujących jeszcze w tym roku.

Ceramika Dawida Podsiadło – ceny

Dawid dotrzymał słowa – ceramika trafiła do oficjalnej sprzedaży online! Artysta znowu postawił na klasyczne wzory, ale nie zabrakło również bardziej złożonych kompozycji. W kolekcji znajdują się m.in. kolorowe talerze, kubki, a nawet symboliczne naparstki! Przyjrzyjmy się kilku podstawowym pozycjom w sklepie i ich cenom.

Kubek post produkcja 1 (cena 140 zł)

Kubek post produkcja 1 / materiały promocyjne

Znany i lubiany kubek barowy ozdobiony kalkomanią w popowy wzór i napisem post produkcja. Artyści przygotowali dla nas łącznie cztery różne wzory kubków. Na chwilę obecną (15.11.2023 godz. 19:00) w sprzedaży pozostała tylko wersja numer 3.

Talerz post produkcja 3 (cena 140 zł)

talerz post produkcja 3 / materiały promocyjne

Średnica talerza wynosi 24cm i jest zdobiona kolorową kalkomanią i napisem post produkcja. Artyści przygotowali dla nas łącznie cztery różne wzory talerzy. Na chwilę obecną (15.11.2023 godz. 19:00) dostępne w sprzedaży są wszystkie wzory.

Naparstek post produkcja 2 (cena 50 zł)

naparstek post produkcja 3 / materiały prasowe

Najmniejszy przedmiot z kolekcji oraz symboliczna pamiątka po wyjątkowej trasie “Post produkcja tour”. Sprawdzi się w klasycznej funkcji lub jako drobny element dekoracyjny. Na chwilę obecną (15.11.2023 godz. 19:00) w sprzedaży dostępna jest wersja 2,3 i 4.Ceny pojedynczych pozycji potrafią zwalić z nóg – warto jednak pamiętać że mamy tutaj do czynienia z limitowaną kolekcją przedmiotów od topowego artysty w naszym kraju. Ceramika sprzedaje się jak świeże bułeczki dlatego jak najszybciej dokonajcie zakupu. Wszystkie przedmioty znajdziecie na oficjalnej stronie – sklep.dawidpodsiadlo.pl

Udostępnij na:

Zdjęcie w nagłówku: materiały promocyjne