GÓRA

Ralph Kaminski prezentuje „GÓRĘ, czwartą autorską płytę. Ten album to intymna opowieść o złamanym sercu, potrzebie miłości oraz refleksja nad mijającym czasem i samotnością. W dojrzałych i poruszających kompozycjach artysta, pod warstwą smutku i nostalgii, przemyca nadzieję na lepsze jutro.

Zgłoś błąd

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Skomentuj
Nikt nie dodał jeszcze komentarzy. Skomentuj